اولین سرپرست فرمانداری شهرستان داورزن منصوب شد.

طی حکمی که از سوی استاندار خراسان رضوی ابلاغ شد مهندس اسماعیل غفاری به عنوان اولین سرپرست فرمانداری شهرستان داورزن منصوب شد.

در مراسمی که همزمان با 22 بهمن در محل فرمانداری شهرستان داورزن صورت گرفت معاونت سیاسی و امنیتی استاندار خراسان رضوی حکم انتصاب اولین سرپرست فرمانداری شهرستان داورزن را ابلاغ کرد.

مهندس رشید در این مراسم با گرامیداشت ایام اله دهه فجر همزمانی این ارتقا وانتصاب را با روز بزرگ 22 بهمن ستود و گفت: فعالیتها و اقدامات نمایندگان مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی – فرماندار شهرستان سبزوار مسئولان محلی و شهرستان داورزن باعث این ارتقا شد.

وی از اولین سرپرست فرمانداری شهرستان دورزن به عنوان فردی با تجربه یاد کرد و گفت: ما برای شهرستان داورزن به دنبال فردی بودیم که از نظر تعامل اجتماعی و روابط عمومی در حد بالایی بوده و تجربیات  نیز مددکار وی برای  استقرار امکانات در شهرستان جدید التاسیس داورزن باشد.

وی در ادامه خصوصیات یک مسئول را برشمرد و گفت: باید به گفته امیر المومنین یک مسئول در راه حقیقت بوده و عدالت جامع داشته باشد ودر جهت کسب رضایت مردم پیشرو باشد.

فرماندار شهرستان سبزوار نیز در سخنانی همکاری صمیمانه همه مسئولان شهرستان سبزوار و داورزن را در ارتقا مهم دانست و گفت: سفر دور چهارم ریاست جمهوری به سبزوار مهمترین عامل ارتقا شهرستان داورزن بود .

مهندس شعبانی با اشاره به وضعیت کلی شهرستان داورزن گفت: این شهرستان با مساحتی بالغ بر 2 هزار و 783 کیلومتر مربع و جمعیتی نزدیک به 30 هزار نفر بیش از 156 شهید و125 جانبار و 24 آزاده تقدیم این انقلاب کرده است .

وی ادامه داد: این شهرستان در شاخص های مختلفی از جمله سواد – راههای روستایی برق و آب شرب از حد متوسط شهرستان بزرگ سبزوار نیز بالاتر است .

وی در ادامه با اشاره به امور زیر بنایی و شاخصهایی برخورداری شهرستان داورزن گفت: این شهرستان در بهداشت و درمان اجرای طرحها  هادی در روستاها و گازرسانی نیز موفق بوده است .

نماینده مردم شهرستانهای سبزوار – جوین و جغتای –خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آغاز بیست و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: در این 25 سال گذشته بر عزت و عظمت اسلام افزوده شده است .

دکتر محسنی ثانی با اشاره به دستاوردهای ایران اسلامی در ابعاد مختلف تصریح کردافتخارات عظیمی در علم وتکنولوژی و اداوات نظامی بدست آورده است .

 وی ارتقا سیاسی و اجتماعی را از دیگر اقدامات  جمهوری اسلامی  عنوان کرد و گفت: ارتقا 4 شهرستان در طول 5 سال نشان از ظرفیت بالای شهرستان سبزوار بزرگ  داشته است .

وی با اشاره به حکم سرپرستی فرمانداری شهرستان داورزن تصریح کرد : ما این حکم را به منزله فرمانداری دانسته و در روزهای آینده تلاش خواهیم کرد  تا این مهم اتفاق بیفتد.

دکتر محسنی با اشاره به استقلال ردیف بودجه شهرستانهای جوین و جغتای و خوشاب اظهار امیدواری کرد تا در اعتبارات اختصاصی دولت ردیفهای بودجه برای شهرستان داورزن نیز اعلام گردد.

دیگر نماینده مردم شهرستانهای سبزوار – جوین و جغتای –خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنانی گذشت سه دهه از انقلاب را خاطر نشان شد و گفت: این مجاهدتها و ایثارگری ها باعث  بیداری اسلامی در کشورهای مختلف اسلامی رقم بخورد.

وی به سه عامل رهبری دینی و اسلامی  و روحانیت مبارز و همراهی مردم در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: این عوامل باعث غنای انقلاب و حرکت با تدبیر آن در مسیر پیشرفت گردید.

مهندس سبحانی تلاش دولت در  استقرار عدات اجتماعی در روستاها را  برشمرد و گفت: امروز نیز هدیه انقلاب به مردم داورزن ارتقا آن به شهرستان بوده است .

وی در عین حال خطاب به فرماندار سبزوار تصریح کرد: باید امکانات لازم برایاسقرار ادارات مختلف در این شهرستان جدید التاسیس فراهم گردد.

امام جمعه شهرستان داورزن نیز در سخنانی با اشاره به همت مسئولان در اتقا این شهرستان و حضور فرماندار گفت: این را باید از عنایات حق تعالی و دولت خدمتگزار عنوان کرد.

حجت الاسلام و المسلمین محمود مداحی ادامه داد: امروز همزمان با جشن پیروزی انقلاب ذائقه مردم این شهرستان به شیرینی ارتقا نیز شیرین شد

وی از مسئولین خواست تا صادقانه  و مجدانه در راه حل مشکلات مردم شهرستان داورزن به عنوان دروازه ورودی خراسان بزرگ تلاش نمایند.

/ 0 نظر / 18 بازدید